Dzīvnieku pārvadājumi

Esam sertificēts dzīvnieku pārvadātājs, kurš var oficiāli pārvadāt mājdzīvniekus uz visām Eiropas valstīt, tāpēc, ja Jums ir četrkājainais draugs, no kura nevēlaties šķirties pārceļoties uz Angliju, tad droši ņemiet viņu sev līdz.
Mājdzīvnieks tiek transportēts atsevišķā automašīnas nodalījumā bez sūtījumiem un cilvēkiem, kas aprīkots ar ventilāciju, siltumu un gaismu.
Mājdzīvniekus paņemam no adreses trešdien, ja klientam nav iespējas atvest viņu uz Maskavas 4, Rīgā izbraukšanas dienā.
 pic3a

Lietas, kas jāņem vērā pārvadājot dzīvniekus:

Ar 2012. gada 1. Janvāri iebraukšanai Lielbritānijā, Īrijā un Maltā vairs nevajadzēs 6 mēnešu mājas karantīnu un trakumsērgas antivielu noteikšanu asinīs. Tā vietā pēc pirmreizējās vakcinācijas pret trakumsērgu būs jāpaiet 21 dienai, bet, ja vakcinācija ir atkārtota un veikta 365 dienu laikā no iepriekšējās vakcinācijas - gaidīšanas laiks nav piemērojams pirms iebraukšanas iepriekšminētajās valstīs.
Pirms suņu nekomerciālas pārvešanas uz Lielbritāniju, Somiju, Īriju vai Maltu, būs jāveic to attārpošana pret Echinococcus multilocularis un atblusošanu, ne mazāk kā 24 stundas un ne vairāk kā 120 stundas pirms plānotās ieceļošanas, ka arī vetārsta atzīme par mājdzīvnieka vispārējo veselības stāvokli.

Lietas, kas nepieciešamas braukšanai:

1.    ES lolojumdzīvnieka pase;
2.    pilnvara dzīvnieka pārvadāšanai;
3.    būris mājdzīvnieka izmēram atbilstošā lielumā;
4.    trauciņš ēdienam un dzērienam;
5.    savs dzēriem, ēdiens
6.    sunim – pavadiņa; kaķiem un maza izmēja suņiem vienreizējie paladziņi (min 5gb)

Sīkāku informāciju par dzīvnieku transportēšanu varat iegūt šeit.

Pieteikt dzīvnieku pārvadājumu iespējams sadaļā rezervācija.

© 2020 Parvadatajs.lv -